Шановні колеги!
На Вас чекає захоплююча подорож просторами Інтернету! Під час нашого веб-квесту Ви ознайомитеся із технологією "Скрайбінг", в тому числі із комп"ютерною технологією створення "мальованої" презентації. Впевнена, що разом з вами ми подолаємо усі сходинки до підвищення професійної компетентності педагога, а саме використання ІТ у навчально-виховному процесі.
Кілька акцентів:
- Вчитель перестає бути вчителем, коли не осягає нового.
- Не бійтеся невдач, адже невдача - це привід почати з початку, але більш мудро. Генрі Форд
- На серединній стадії розробки кожен успішний проект виглядає, як катастрофа. Розабет Мосс
- Наш великий недолік у тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш правильний шлях до успіху увесь час пробувати ще один раз. Томас Едісон
- Вчитися ніколи не пізно.
- Не святі горшки ліплять(народна мудрість)
- Дорога без перешкод нікуди не веде. Ернесто Че Гевара
- Якщо щось і варто робити, то лише те, що прийнято вважати неможливим. Оскард Уайльд
- Я теж це роблю вперше, і мені це подобається
Отож, ласкаво прошу на наш методичний веб-квест "Магія скрайбінгу"
Останнім часом освітній інформаційний простір заполонили іншомовні слова "скрайбінг", "скрайб", "скрайбер". Що це? - новітні технології, чи вже давно відомі? Коли і для чого вони використовуються? Спробуємо розібратися разом.
Одного разу в загальноосвітній школі вчителька початкових класів, яка вела індивідуальне навчання в хлопчика із затримкою розумового розвитку продемонструвала мені "чудеса". Учень, який не вміє читати, не знає букви розказував вірш напам"ять.
- Ой, вишеньки-черешеньки, червонії, спілі
Чому ж бо, ви, так високо виросли на гіллі? ....
Секрет такого успіху полягав в тому, що поки вчителька кілька разів читала учню вірша, хлопчик кольоровими олівцями малював дерево, високе гілля, червоні та стиглі вишні.
Вченими доведено, що 80 % інформації людина сприймає візуально. Адже розповідь з малюнками, картинками сприймається набагато краще, ніж монотонна лекція.
Вже давно в практику роботи вчителів, бібліотекарів впевненою ходою увійшов наш старий знайомий Power Point - засіб для створення презентацій.
Але час не стоїть на місці, створюються нові он-лайнові технології, серед яких самий "новенький" - Скрайбінг.
Скрайбінг - найновіша технологія створення презентації.
(від англійського "scribe" - накидати ескізи або малюнки). Її винайшов британський художник Эндрю Парком для британської організації, яка займається популяризацією наукових знань - RSA. Виступ доповідача іллюструється "на льоту" рисунками фломастерами на папері, або білій дошці. Створюється як би "ефект паралельного слідування", коли ми чуємо і бачимо приблизно одне і теж, але при цьому графічний ряд фіксується на ключових моментах аудіоряду.
Участь у веб-квесті допоможе вам освоїти нову технологію створення презентацій "Скрайбінг" та успішно використовувати її у навчально-виховному процесі.
З повагою методист РМК Гончарук Г.В.
Автор видалив цей коментар.
ВідповістиВидалити